Jumtu segumi

 

  • Valcprofils

Pateicoties īpašajai ieloču- šūvju valcēšanas tehnikai, valcprofils nodrošina ūdens necaurlaidību un hermētiksumu, tādējādi nodrošinot jumta ilgmūžību. Šī seguma uzstādīšānā netiek izmantotas skrūves un stiprinājumi, kas arī nodrošina jumta hermētiskumu un seguma izturību. Šis segums iederēsies lieliski gan privātmājās, gan arī daudzdzīvokļu namos.

Uzņēmums veic valcēšanas darbus darbnīcās uz vietas, izmantojot speciālās valcēšanas iekārtas. Kvalificēti darbinieki tos veido gan ar parasto valcēšanas tehniku, gan ar klik savienojumu. Valcprofilu ir iespējams iegādāties 550 mm un ar klik savienojumu – 470 mm platumā.

 

  • Dakstiņu segums.

Viens no klasiskajiem jumtu segumiem ir dakstiņi. Tas izcels gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu māju īpašo skaistumu. Šī jumta seguma priekšrocības ir ilgmūžība un estētiskais skaistums.

Uzņēmums piedavā dakstiņa pārklājumus gan no māla, gan no betona, gan arī no metāla.

Māla dakstiņi ir veidoti no dabīga materiāla, kas ne tikai ilgi kalpos, bet arī piešķirs mājai īpašu šarmu.

Betona dakstiņi ir ekonomiska alternatīva māla dakstiņiem. Tie ir viegli ieklājami. Piedāvājumā ir plaša krāsu izvēle.

Metāla dakstiņī vizuāli līdzinās māla dakstiņiem.  No šī materiāla veidots jumta segums ir viegls un arī kalpos ilgi dažādos klimatiskajos apstākļos.

 

  • Trapecveida profili.

Viens no ekonomiskākajiem jumtu segumiem. Šim profilam ir ļoti plašs pielietojums. To var izmantot ne tikai jumtu segumam, bet arī sienu apdarei. Šo profilu izmanto dzīvojamo māju sienu un jumtu segumiem, kā arī garāžām un nojumēm. Tā kā šie jumta segumi ir viegli uzstādami un transportējami, tas samazina izmaksas.

Uzņēmums trapecveida profilus veido no augstas kvalitātes skārda un piedāvā cinka, PURAL un POL pārklājumus, kas nodrošina pārseguma izturību un ilgmūžību.  Ir peejama arī plaša krāsu palete.