О предприятии

Предприятие работает с 2005 года и получил большой опыт, делая проекты разной степени сложности. Работу выполняет опытная команда рабочих. У руководителя предприятия опыт работы больше 20лет, получен диплом мастера, а так же он обучал других мастеров. Мы специализируемся  в покрытии крыш, изготовлении жестяных деталей всех видов, подоконников, карнизов, дымоходных систем, сливных систем с крыши. Предлагаем услуги по содержанию крыши, обследование, консультации и ремонт. Так же есть возможность купить жестяные листы, винты, заклепки, крепление и герметики.

Наши главные ценности это качество и подбор лучшего решения по Piedāvājam jumta apsaimniekošanu желаниям клиента.

Training

Обучение

Beniņu izbūve

Montaži

Pakalpojumi

Tirdzniecība

 • Skārds ruļos 1,25*20 m (kopā 25 m2)
 • Nerūsējošais skārds 1*2 m vai 1.25*2.5 m
 • Kapars ruļļos 1m platumā
 • Kokmateriāli. Piedāvājam priežu un egļu kokmateriālus.
 • Skrūves. Piedāvājam plaša klāsta skrūves dažādos izmēros
 • Piedāvājam plaša klasta kniedes dažādos izmēros un krāsās.
 • Hermētiķi. Priekš jumta detaļu hermetizācijas un pasargāšanas no mitruma ietekmes. Piedāvājam caurspīdīgu, baltā, brūnā un melna krāsā.
 • Stiprinājumi. Piedāvajam plašā klāstā stiprinājumus konstrukcīju nostiprināšanai.

 

Apmācība

Skārdnieku amats ir cilvēkiem nepieciešams un pieprasīts, bet plašas apmācības diemžēl nav pieejamas. Tieši tādēļ mēs piedavājam apmācīt jauniešus un citus interesentus skārdnieka/ jumiķa amatā. Pie mums ir iepēja iziet praksi, kurā tiks iegūtas praktiskās zināšanas, kuras varēs pielietot jumtu būvniecībā. Pēc prakses iziešanas ir iespēja turpmāk veiksmīgi strādāt uzņēmumā un turpinat profesionāli attīstīties, ka arī sadarbībā ar Latvijas Amatniecības kameru iegūt zeļļa vai meistara diplomu.

Konsultācijas

Veicam profesionālas konsultācijas, lai piemeklētu  labākos risinājumus  Jūsu jumta izveidei. Mēs piedāvājam kosultācijas par jumtu izbūvēm, materiālu izvēlēm, jumtu remontiem un to izmaksām.

Konsultāciju ir iespējams saņemt Mārupes novada  Vētras, «Skārdnieki», Mārupes n., LV-2167 vai arī zvanot pa tālruni  + 371 28607977, vai rakstot uz info@skardajumti.lv.

 

Būvniecība

Izgatavojam koka konstrukcījas. Izbūvējam bēniņus un mansardus, ka arī veicam to pārbūves.

Uzstādam valcporfila, dakstiņu un trapecveida jumtu segumus visdažādākās grūtības pakāpes jumtiem visā Latvijā un arī ārpus tās teritorijas. Tie tiek izgatavoti no augstvērtīga skārda, tērauda un dakstiņiem. Izmantojam cinka, PURAL, POL pārklājumus.

Kā ari piedāvājam izgatavot un uzstādīt jumta elementus pēc individuāla pasūtījuma. Veicam arī nestandarta detaļu izgatavošanu.

Mūsu profesionāļu komanda veic jumta remontdarbus dažādakā izmēra un seguma jumtiem.

Kontakti

«

SIA “Skārda jumti”

Adrese:  Vētras, «Skārdnieki», Mārupes n., LV-2167
Tālrunis: + 371 25609392
+ 371 28607977
E-pasts: info@skardajumti.lv

 

Darba laiks:

Pirmdiena- Piektdiena 9.00-17.00

 

Blog

Jumta elementi

 • Lietus ūdens noteksistēmas. Tās ir būtiska jumta sastāvdaļa, kas palīdz novadīt sakrājušos lietus ūdeni. Uzstādam noteksistēmas visdažādākā seguma jumtiem, nepieciešamajos lielumos un izliekumos. Ir iespēja izgatavot gan apaļās noteksistēmas, gan kantainās. Tā kā noteksistēmas ir pārklatas ar cinka, PURAL vai POL pārklājumu, tas nodrošinās ilgu kalpošanu un pasargās no ārējās vides ietekmes.
 • Karnīzes. Šis jumta elements palīdz aizsargāt jumta spāru galus pret lietu un mitrumu, to var veidot arī kā dekoratīvu elementu. To var uzstādīt visdažādākā seguma jumtiem pēc klienta iedotajiem parametriem.  Karnīzes veidojam  no nerūsējoša skārda vai tērauda.
 • Ārejās palodzes. Ārējās palodzes gan nodrošina aizsardzību pret mitruma iekļūšanu fasādē, gan arī kalpo kā dekoratīvs elements. Izgatavojam nepieciešamā izmera palodzes pēc klienta vēlmem.Mūsu piedāvatie cinka, PURAL un POL pārklājumi nodrošina palodžu aizsardzību pret ārējās vides ietekmi.

 

 • Dūmvadu cepures. Tas pasargā, lai mitrums un lietus neiekļūtu dūmvadu sitēmā, kā arī tas kalpo kā dekoratīvs elements. Tā kā izgatavojam dūmvadu cepures no nerūsējošā skārda, tas būs kvalitatīvs un ilgi kalpos.

Tirdzniecība

 • Skārds ruļos 1,25*20 m (kopā 25 m2)
 • Nerūsējošais skārds 1*2 m vai 1.25*2.5 m
 • Kapars ruļļos 1m platumā
 • Kokmateriāli. Piedāvājam priežu un egļu kokmateriālus.
 • Skrūves. Piedāvājam plaša klāsta skrūves dažādos izmēros
 • Piedāvājam plaša klasta kniedes dažādos izmēros un krāsās.
 • Hermētiķi. Priekš jumta detaļu hermetizācijas un pasargāšanas no mitruma ietekmes. Piedāvājam caurspīdīgu, baltā, brūnā un melna krāsā.
 • Stiprinājumi. Piedāvajam plašā klāstā stiprinājumus konstrukcīju nostiprināšanai.

Par uzņēmumu

Uzņēmums darbojas kopš 2005. gada un ir ieguvis plašu pieredzi veicot dažādas sarežģītības pakāpes projektus. Darbus veic pieredzējusi darba komanda.Uzņēmuma vadīājam ir vairak ka 20 gadu pieredze, ir iegūts meistara diploms un ir apmācijis arī citus meistarus. Esam specializējušies jumtu ieklāšanā, visa veida skārda detaļu, palodžu, karnīžu, dūmvadu sistēmu, jumta noteksistēmu izgatavošanā.

Piedāvājam jumta apsaimniekošanu, apsekošanu, konsultācijas un remontu. Ir iespēja arī iegādāties skārda loksnes, skrūves, kniedes, stiprinājumus un hermētiķus.

Mūsu galvenās vērtības ir kvalitāte un labākā risinājuma piemeklēšana klienta vēlmēm.

Jumtu segumi

 

 • Valcprofils

Pateicoties īpašajai ieloču- šūvju valcēšanas tehnikai, valcprofils nodrošina ūdens necaurlaidību un hermētiksumu, tādējādi nodrošinot jumta ilgmūžību. Šī seguma uzstādīšānā netiek izmantotas skrūves un stiprinājumi, kas arī nodrošina jumta hermētiskumu un seguma izturību. Šis segums iederēsies lieliski gan privātmājās, gan arī daudzdzīvokļu namos.

Uzņēmums veic valcēšanas darbus darbnīcās uz vietas, izmantojot speciālās valcēšanas iekārtas. Kvalificēti darbinieki tos veido gan ar parasto valcēšanas tehniku, gan ar klik savienojumu. Valcprofilu ir iespējams iegādāties 550 mm un ar klik savienojumu — 470 mm platumā.

 

 • Dakstiņu segums.

Viens no klasiskajiem jumtu segumiem ir dakstiņi. Tas izcels gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu māju īpašo skaistumu. Šī jumta seguma priekšrocības ir ilgmūžība un estētiskais skaistums.

Uzņēmums piedavā dakstiņa pārklājumus gan no māla, gan no betona, gan arī no metāla.

Māla dakstiņi ir veidoti no dabīga materiāla, kas ne tikai ilgi kalpos, bet arī piešķirs mājai īpašu šarmu.

Betona dakstiņi ir ekonomiska alternatīva māla dakstiņiem. Tie ir viegli ieklājami. Piedāvājumā ir plaša krāsu izvēle.

Metāla dakstiņī vizuāli līdzinās māla dakstiņiem.  No šī materiāla veidots jumta segums ir viegls un arī kalpos ilgi dažādos klimatiskajos apstākļos.

 

 • Trapecveida profili.

Viens no ekonomiskākajiem jumtu segumiem. Šim profilam ir ļoti plašs pielietojums. To var izmantot ne tikai jumtu segumam, bet arī sienu apdarei. Šo profilu izmanto dzīvojamo māju sienu un jumtu segumiem, kā arī garāžām un nojumēm. Tā kā šie jumta segumi ir viegli uzstādami un transportējami, tas samazina izmaksas.

Uzņēmums trapecveida profilus veido no augstas kvalitātes skārda un piedāvā cinka, PURAL un POL pārklājumus, kas nodrošina pārseguma izturību un ilgmūžību.  Ir peejama arī plaša krāsu palete.