Jumta elementi

  • Lietus ūdens noteksistēmas. Tās ir būtiska jumta sastāvdaļa, kas palīdz novadīt sakrājušos lietus ūdeni. Uzstādam noteksistēmas visdažādākā seguma jumtiem, nepieciešamajos lielumos un izliekumos. Ir iespēja izgatavot gan apaļās noteksistēmas, gan kantainās. Tā kā noteksistēmas ir pārklatas ar cinka, PURAL vai POL pārklājumu, tas nodrošinās ilgu kalpošanu un pasargās no ārējās vides ietekmes.
  • Karnīzes. Šis jumta elements palīdz aizsargāt jumta spāru galus pret lietu un mitrumu, to var veidot arī kā dekoratīvu elementu. To var uzstādīt visdažādākā seguma jumtiem pēc klienta iedotajiem parametriem.  Karnīzes veidojam  no nerūsējoša skārda vai tērauda.
  • Ārejās palodzes. Ārējās palodzes gan nodrošina aizsardzību pret mitruma iekļūšanu fasādē, gan arī kalpo kā dekoratīvs elements. Izgatavojam nepieciešamā izmera palodzes pēc klienta vēlmem.Mūsu piedāvatie cinka, PURAL un POL pārklājumi nodrošina palodžu aizsardzību pret ārējās vides ietekmi.

 

  • Dūmvadu cepures. Tas pasargā, lai mitrums un lietus neiekļūtu dūmvadu sitēmā, kā arī tas kalpo kā dekoratīvs elements. Tā kā izgatavojam dūmvadu cepures no nerūsējošā skārda, tas būs kvalitatīvs un ilgi kalpos.